Kylie Jenner aktualisht është ‘single’.

E bukura e familjes Kardashian ka hedhur fotografinë e radhës në Instagram, shkruan Indeksonline.

Jenner mbanë  veshur një fustan të bardhë, i cili e bënë të duket shumë joshëse dhe seksi

KYLIE