Familja kishte zgjedhur të heshtte në ditën që iu shtua edhe një anëtar i ri.

Asjnë fotografi e komentime mbi lindjen e vogëlushit, nipit të këngëtares së famshme Shyhrete Behluli.

Ata e mbajtën larg syrit të publikut për pak kohë, duke e prezantuar më në fund.

Kushtrim Salihu dhe Learta Jakupi, ndër çiftet më të famshme në shoubizin shqiptar, janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja simpatike, kanë një djalë që i vunë emrin Matin ndërsa më në fund janë shfaqur krah gëzimit të tyre më të madh.

Learta të enjten ka publikuar në Instagram një fotografi të bukur të familjes së saj të vogël, të cilën sapo ka nisur ta krijojë.

Imazhi vjen nga festa që u organizua në shtëpi, për pritjen e Matinit.