Me sa duket inatet e vjetra kanë mbetur pas.

Fiori Dardha dhe Rozana Radi dy mikesha dhe një kohësisht  moderatoret e emisionit ‘Boom’ i kanë lënë pas ditët e konfliktit. Tashmë janë shfaqur si dikur së bashku dhe në mbështetje të njëra-tjetrës. Fiori është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ dhe Rozana duket se është një nga fanset e saj më të zjarrta.

 Gjatë mbrëmjes së djeshme Fiori ‘ia morri’ kërcimit me një këngë shqiptare duke krijuar atmosferë dasme në skenë.

Teksa gjendej në sallë Rozana shkruan: “E bëri dasmë prap edhe kësaj here jam në tavolinën kryesore’.

Kujtojmë se Rozana nuk ishte prezent në dasmën e mikes së saj, pasi ishte në një koncert jashtë vendit