Moderatorja Klea Huta është shprehur rreth faktit nëse ajo dhe Elgit Doda janë apo jo në një lidhje dashurie së bashku.

E ftuar në emisionin “Chic” ajo ka theksuar.

“Ata kapën një foto që realisht në ishim për punë në jug të Shqipërisë, ishim bashkë me persona të tjerë në tavolinë të cilët nuk janë kapur për arsye kamuflazhi. Dy njerëz që hanë darkë jo domosdoshmërisht janë të lidhur. Portalet i qëndisin gjerat siç duan, jemi bashkëpunëtor shumë të mirë,”-përfundon Klea duke e përgënjeshtruar lajmin se mes tyre ka diçka më shumë.