Kim iu rikthye “hileve” të saj të vjetra duke treguar linjat e saj në dalje të një hoteli në Nju Jork, ku ndodhet për javën e modës.

36-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve rrëfeu në Snapchat për mbrëmjen e prezantimit të fotografive të fundit të Mert Alas dhe Marcus Piggott, ku vetë është shfaqur krejtësisht nudo duke u ngjitur në një pemë.

Ndërkohë, sa i përket ngjyrës së flokëve, Kim është “akuzuar” nga ndjekësit e saj se ka kopjuar Game of Thrones, konkretisht karakterin e Emilia Clarke, Daenerys.