Sami Khedira ka bërë një gjest fantastik.

Mesfushori i Juventusit, ka vendosur të blejë 1200 bileta për ndeshjen mes Gjermanisë dhe Norvegjisë, për t’iu dhuruar ato disa fëmijëve.

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Norvegjisë, luhet sonte me fillim nga ora 20:45.