Martesa e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut është bërë pa dyshim njëri prej lajmeve më të mëdha në Shqipëri

Çifti i dhanë fund beqarisë në një ceremoni martesore përrallash, por tek tani reperit Noizy, që është edhe mik i çiftit, i është kujtuar për t’ia uruar martesën.

Për këtë ai ka zgjedhur fjalët më të mira duke shkruar:

“Urime o bisha @bes_kallaku. U trashegofshi me jete te gjate. Cifti me i mir ne bote. @xhensilamyrtezaj”.

Noizy është i zënë kohëve të fundit pasi që është bërë edhe aktor duke luajtur në një film ku luan edhe miku i tij aktori Blerim Destani.