Këngëtarja Ingrit Gjoni duket se është duke kaluar një të shtunë të bukur familjare.

Ajo ka publikuar foton e djalit të saj Parid dhe bashkëshortit të saj ndërkohë që kanë qenë duke ngrënë drekë. “Pidi me babin ,”-ka shkruar këngëtarja krahas fotos së publikuar