Më 1 shtator ishte apsolutisht dasma më përrallore e organizuar ndonjëherë, e edhe më madhështore e bënë çiti simpatik, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku.

Dyshja dashurinë e tyre disa vjeçare e kurorëzuan me martesë nën mesin familjarëve, shumë miqve e kolegëve, shkruan lajmi.net

Të pranishme ishin edhe motrat Koçi, Greta dhe Eni të cilat shkëlqyen si gjithmonë, por ajo çfarë u interesonte publikut sigurisht se ishte e vërteta e asaj çka po flitet për Enin dhe Genc Prelvukajn.

E pyetur për Gencin, reagimin e Enit mund ta shihni në minutën 10:40.