Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen me perfomancat e saj, fotot provokuese ku tregon format bombastike, apo me deklaratat e saj siç ka ndodhur së fundmi.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e cila kohët e fundit nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie, por me një postim në Instagram ka zbuluar se ka një mashkull në krah dhe ja bën të qartë se nuk duhet të bjerë në dashuri me të.

“Dua që ti të më duash, por mos bie në dashuri me mua”, shkruan Bebe.