Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger nuk ka turp që të ekspozojë format e saj trupore.

Së fundmi këngëtarja e famshme ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur topless.

39-vjeçarja dukej mjaft seksi teksa ishte shtrirë dhe mbulohej me një çarçaf të bardhë e duke mbajtur gjoksin me duar.