Duket se hiti muzikor i Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës nuk ka kënaqur vetëm publikun shqiptar por duket se edhe amerikanët e kanë shijuar deri në maksimum.

Në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, Flori ka postuar një video ku shihet një çift amerikan teksa kërcejnë në dasmën e tyre.

“I ka disa lëvizje të mira ky lali”, ka shkruar bashkangjitur postimit të tij Flori.