Një 28-vjeçare ka telefonuar sot në “Aldo Morning Shoë” nga ku kërkoi të njihej më një djalë.

Kristina nga Tirana me profesion parukiere tha se do dikë që ta puthë dhe pohoi se ka mungesë të theksuar seksi në gjak.

 “Jam parukiere, por nuk e ushtroj si profesion se shkoj në Itali te motra, tani dua të martohem siç janë martuar të gjitha shoqet e mia. Kam dashur dikur një djal po mu mërzit, e dua akoma, po ai është martuar. Dua ndonjë që e ndjen veten të bukur, simpatik, këtë dua. Dua dikë ta puth, jo se e dua, por kam mungesë të theksuar seksi në gjak” tha Kristina./tvklan