Balerina shumë e përfolur Klaudia Pepa javë më parë bëri bujë në media me setin e saj të fundit fotografik, në të cilin u shfaq nudo.

Ajo gëzon linja perfekte, të cilat nuk hezitoi t’i shfaqë të gjitha në fotosesionin e saj të fundit.

Këto fotografi ajo i publikoi për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Së fundmi, Pepa ka publikuar disa imazhe tjera ‘të nxehta’ ku kësaj here shfaqet më provokuese, e veshur me të brendshme seksi.

Me një shikim nga piktura e Charlie Chaplin, balerina e njohur bëri që vëmendja e fansave të marrë kahje tjetër, dhe ji nga piktura në fjalë.

Kujtojmë që këtë vit, Klaudia u shkurorëzua nga ish-bashkëshorti i saj, drejtori i baletit në TV Klan, Albi Nako.