Juventus dhe Fiorentina po luajnë në këto momente mes tyre ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të Serie A.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në minutën e 52-të Mandukic me kokë kalon bardhezinjtë në avantazh.