Pas pothuajse një vjet ndarjeje mes çiftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt, duket se aktorët e njohur po rimarrin veten e tyre.

Kështu ka bërë të ditur aktorja e njohur Angelina pasi ka pranuar se do t’i kthehet kamerës përsëri pasi ajo duhet të sigurojë jetën e fëmijëve të saj.

Ylli i Hollywood-it për Deadline, se që nga ndarja nga Brad Pitt rritja e fëmijëve është në duart e saj.

“Unë jam tani shtylla e familjes për familjen kështu që është koha,” është shprehur nëna e gjashtë fëmijëve duke qeshur kur ajo foli për kthimin në ekranet televizive.