Këngëtari Blero dhe e dashura e tij Afrona Dika janë çifti më i komentuar në media

Dyshja janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë e tregojnë hapur gjithmonë edhe për publikun nëpërmjet fotografive të ndryshme, shkruan lajmi.net

Afrona madje i ka raportet e mira edhe me vajzën e të dashurit të saj, Tarën të cilën Blero e ka me ish – bashkëshorten, Teuta Krasniqi.

Ajo është shumë e afërt me Tarën dhe këtë e ka dëshmuar edhe fotografia e fundit të cilën Blero e publikoi në ‘Snapchat’.