PINK i Victoria’s Secret nisi karrierën e shumë modeleve të njohura dhe 15 vjet pas debutimit të tyre, brendi i njohur ka publikuar disa fotografi të këtyre yjeve.

Fotografitë nga arkivi janë të Miranda Kerr, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel dhe Elsa Hosk.