Pas pushimeve, pikërisht sonte në mbrëmje rikthehet në transmetim emisionin “Procesi Sportiv”, duke shënuar kështu edhe nisjen e sezonit të ri.

Por për herë të parë prezantuesi Edi Manushi nuk do të ketë në krah një prej njerëzve simbol të këtij emisionin që nga dita e parë, prezantues Marina Vjollca.

Bukuroshja seksi e joshur nga ofertat e tregut, tashmë ka vendosur të braktisë Top Channel-in për të vazhduar rrugëtimin e saj në një televizion tjetër rival, shkruan Syri.net.

Nuk dihet nëse i ka pëlqyer apo jo kjo Manushi, por gjithsesi ai bashkë me producentët e emisionit kanë vendosur ta zëvendësojnë Marinën me dy vajza bukuroshe, të cilat nuk janë të njohura ende dhe duket se në këtë emision do të hedhin hapat e para drejt famës.

Risi tjetër e këtij emisionin duket se do të jetë edhe arredimi i studios, i cili duket se do të jetë krejt ndryshe krahasuar me vitin e shkuar.