Ajo u bë e njohur pas pjesëmarrjes në “Big Brother”, e pas daljes nga shtëpia moderoi një emision televiziv.

Fjala është për Alba Çobajn e cila tani punon si gazetare në një portal online, dhe është po ashtu shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Në Instagram ajo u ka treguar të gjithë fansave të saj se ditën e sotme kishte marrë me vete groshë dhe turshi në punë.