Deputeti  dhe nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri, në emisionin Click Plus ka folur edhe për kandidatin e Bashkimit Demokratik për Integrim  për kryetar të komunës së Çairit Visar Ganiu.

Zekiri ka thënë se njeh mirë Visarin duke shtuar se ai i takon një gjenerate të re të politikanëve, është njeri i shkolluar dhe ka arritur aty ku është me vetë kontributin e tij

Në vazhdim mund të ndiqni videon në të cilën deputeti i LSDM-së Zekiri flet pët kandidatin e BDI-së për kryetar të komunës së Çairit.

Vazhdojnë mbështetjet për Visarin!

Gepostet von Visar Ganiu – Faqja zyrtare am Mittwoch, 20. September 2017