Ajo sapo është kthyer nga Izraeli, pas një udhëtimi me miket e saj gjashtë muaj pas lindje ssë vajzës së saj të vogël.

E kthimi i saj në shtëpi, e riktheu modelen e njohur Irina Shayk në detyrat e një nëne të përkushtuar, pasi u pa duke shëtitur në Los Anxhelos vogëlshen e saj Lea de Seine.

Mbretëresha ruse e modelimit, e cila ka 31 vjeç dhe princesha e saj e vogël, nuk u panë bashkë me Bradley Cooper