Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, që nga ndarja me Isaac Carew e kishte mbajtur të fshehur jetën e saj private. Kurse së fundi, ajo ka zbuluar se ka filluar një lidhje të re me Paul Klein.

Madje, që nga koha kur u bë publike romanca e re e Duas, i dashuri po e shoqëron në çdo vend ku ajo shkon.

Në imazhet e fundit që Dua ka sjellë në rrjete sociale, ajo shihet përkrah të dashurit, i cili duke shumë i dashuruar dhe i dhuron një buqetë me lule dhe shumë puthje në rrugë.