Iu rikthye punës si aktore në muajin shkurt, ndërsa tashmë Helen Flanagan gjeti kohë për të kaluar disa ditë pushimesh me familjen e saj.

Ajo udhëtoi në Dubai me vajzën e saj Matilda, ku gjatë gjithë kohës është fotografuar duke u kujdesur për të teksa pushonin pranë detit.

Në anën tjetër, modelja dhe aktorja 27-vjeçare dukej në një formë të shkëlqyer teksa shfaqi linjat, ndërsa mbante veshur bikini të vogla të kuqe.