Së fundmi ajo u përfol se do të ketë dy data për dy shou në Brighton dhe Southampton.

Por, të premten mbrëma Katie Price u paraqit në turin An Audience With, derisa udhëtoi për në Wales, përcjell Bota sot.

Ish modelja 39 vjeçare u paraqit në një fustan të zi, me një dekolte tejet të hapur, duke nxjerrë në pah gjoksin gjigant pa sytjena.

E gjithë vëmendja ishte aty, pasi dukej sikur gjoksi do t’i shpërthente