Ajo i tha Coleen Rooney që të zgjohet dhe ta braktisë burrin e saj Wayne, pasi sipas thashethemeve ai e kishte puthur dhe prekur një femër tjetër gjatë një nate jashtë, përpara se të arrestohej që ka vozitur i dehur.

Dhe, ish prostituta Helen Wood e cila ka bërë treshe me ish të dashurin, kapitenin e Anglisë dhe shokun Jenny Thompson në vitin 2010, ende po merr vëmendje, derisa është parë në pushime në Ibiza, përcjell Bota sot.

Fituesja e Big Brother u shfaq në det në bikini të kuqe, duke treguar asetet e saj mahnitëse trupore.

30 vjeçarja dukej tejet tërheqëse por ishte gjoksi bombastik që merrte gjithë vëmendjen, e të cilin mezi ia mbante bikini.