Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji.

Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore.

Getoari si një nga reperët më të mirë shqiptarë duket se nuk ka shumë lidhje me këto lloj kërcimesh. Kjo duket qartë nga videot e publikuara.

Ndër të tjera vihet re që dhe Marina është disi jo e qetë për këtë detaj dhe ka filluar të qeshë teksa shikon burrin e saj kur e shoqëron në kërcim