Ajo solli ‘stuhi’ në pistën e modës për Versace, ku u paraqit me veshje të inspiruara nga vitet e 90-ta.

Dhe Gigi Hadid vazhdoi të tregonte statusin e saj prej supermodele edhe në festën e organizuar më pas, të premten mbrëma në Milan,

22 vjeçarja dukej e mahnitshme në një fustan të gjatë ngjyrë nude, në të cilët tregoi linjat për mrekulli.