Motra e saj është në krye të modelimit, por të premten Bella Hadid dëshmoi se është forcë në vete, derisa u shfaq mahnitëse në pistë të modës.

20 vjeçarja u shfaq në të bardha me gjoksin e ekspozuar pa sytjena në shoun e Brandon Maxwell për koleksionin Pranverë/verë, përcjell Bota sot.

Derisa Bella tregoi këmbët seksi dhe gjoksin në të bardha, Bella ekspozoi vetëm këmbët e gjata seksi, e veshur po ashtu në të bardha.

Të dyja dukeshin mahnitëse