Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj në një ambient pranë detit

Ndërsa Getoari dhe Marina po martoheshin, Noizy ishte gjithashtu në dasmë, por sigurisht jo tek dasma e tyre pasi kjo do të shënonte paqe midis tyre, por Noizy ndodhej në një dasmë tjetër me Blerim Destanin dhe Medën.