Bella Hadid është padyshim një prej modeleve më të kërkuara për momentin në botë.

Kjo për vetë faktin se ajo është mjaft seksi dhe linjat e saj trupore janë tejet elegante.

Dhe Bella nuk heziton që t’i tregojë linjat e saj në fotot që hedh në rrjetin social Instagram.

Më poshtë do të shikoni disa foto “hot” të marra nga faqja e saj.