Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes WBA – Manchester City

Dy skuadrat angleze, WBA dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00.