Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Burton

Dy skuadrat angleze, Manchester United dhe Burton kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00.