Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Betis

Real Madrid dhe Betis kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të La Ligas spanjolle.

Nga fillimi në këtë ndeshje do të startojë Cristiano Ronaldo, i cili ishte i dënuar me pesë ndeshje mos lojë.

Ky takim do të fillojë nga ora 22:00