Dy skuadrat italiane, Milan dhe SPAL kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Spal: Gomis; Salamon, Vicari, Felipe; Lazzari, Mora, Viviani, Grassi, Mattiello; Paloschi, Antenucci