Metz dhe Paris Saint Germain do të përballen sonte, nga ora 20;45, në kuadër të xhiros së katërt të Ligue 1.

Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim,

shkruan Express.

Unai Emery, trajneri i Paris Saint Germain, ka vendosur që përforcimin e ri, Kylian Mbappé ta inkuadroj nga minuta e parë.PSG