Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Lihtenshtejn – Spanjë

Kombëtarja e Lihtenshtejnit dhe ajo e Spanjës kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy Kombëtareve do të zhvillohet nga ora 20:45.