Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Leicester City – Liverpool

Dy skuadrat angleze Leicester City dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Leicester: Pas pak…