Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Fiorentina

Dy skuadrat italiane, Juventus dhe Fiorentina kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Juventus: Szczesny; Sturaro, Barzagli, Rugani, Asamoah; Bentancur, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Fiorentina: Sportiello; Laurini, Astori, Pezzella, Biraghi; Veretout, Badelj, Benassi; Chiesa, Simeone, Thereau