Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Itali – Izrael

Kombëtarja e Italisë dhe ajo e Izraelit kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy Kombëtareve do të zhvillohet nga ora 20:45