Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Gironas dhe Barcelonës.

Girona dhe Barcelona do të përballen në stadiumin “Municipal de Montilivi” nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së gjashtë në La Liga, shkruan Gazeta Express.

Girona: Pas Pak…

Barcelona: