Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Nottingham

Dy skuadrat angleze, Chelsea dhe Nottingham kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.