Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe Manchester City.

Chelsea dhe Manchester City do të përballen në “Stamford Bridge” nga ora 18:30 në kuadër të xhiros së shtatë në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Chelsea: 

Manchester City: 

Comments are closed.