Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bologna – Inter

Dy skuadrat italiane Bologna dhe Inter kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45. /Express/

Bologna: