Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Espanyol

Dy skuadrat spanjolle Barcelona dhe Espanyol kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të La Ligas.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Piqué, Umtiti, Alba, Rakitic, Sergio, Iniesta, Suárez, Messi, Deulofeu,

Espanyol: Pas pak…