Mbrëmë kanë realizuar këngën e tyre më të re dhe tashmë është shndërruar në hit.

Era Istefi dhe French Montana ka arritur rreth gjysmë milion klikime dhe po renditën e 20-tët në YouTube Trending.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Image