Era Istrefi po vjen me një projekt të ri muzikor.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, ku e ka postuar një imazh të asaj se si do të duket, dhe duke i pyetur fansat se a janë gati për këngën e re, që është në bashkëpunim me artistin e famshëm botëror – French Montana.