Këngëtarja Enca Haxhia vijon pushimet e saj dhe duket se është duke i shijuar më shumë se kurrë.

Këtë herë ajo ka publikuar një tjetër foto seksi në të cilën ka treguar edhe njëherë të pasmet e saj. Edhe në këtë foto ajo ka provokuar mjaft ndjekësit e saj duke u shfaqur mjaft sensuale.