Këngëtarja Enca Haxhia këto ditë ka bërë një ndryshim në dukje.

Së fundi, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe i ka shkurtuar ato,

Me këtë ndryshim, Enca ka postuar disa foto në rrjete sociale, ku dukej për mrekulli.

E ulur në një kolltuk teksa po i binte kitarës, Enca dukej një biondinë bukuroshe, stili i saj i ri u komentua pozitivisht nga fansat e saj.