Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka publikuar disa foto në rrjete sociale në të cilat shfaqet më në formë se kurrë dhe e veshur plot stil.

Ajo ndodhet në New York për javën e modës, ku përmes klasit dhe veshjes së saj ka shkëlqyer si kurrë më parë.